Двоє цивільних на Сумщині загинули внаслідок детонації вибухонебезпечного предмета
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вранці, 17 травня, у Путивльській громаді чоловіки виявили частини безпілотника та завантажили їх до автомобіля. Один із вибухонебезпечних елементів здетонував. Про це повідомив голова ОВА Олег Григоров.
На жаль, внаслідок вибуху загинули чоловіки 45 та 47 років.
«Такі знахідки часто можуть становити смертельну небезпеку. У разі виявлення підозрілих або невідомих предметів – не наближайтеся, не торкайтеся та одразу повідомляйте рятувальників або поліцію», – звертається до мешканців області Олег Григоров.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: