Двоє студентів із Шостки будуть отримувати стипендію голови ОДА

Знай наших!, Освіта 10:26, 30.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ відзначив стипендіями голови облдержадміністрації кращих студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти Сумської області

«Сьогодні в цій залі зібралися кращі представники студентської молоді Сумщини, які досягли неабияких висот у навчанні, спорті та громадському житті, – зазначив Дмитро Живицький. – Я вітаю кожного, хто спрямовує свої знання, енергію на здобуття освіти, закладає фундамент свого майбутнього, а відтак – майбутнього України».

Голова облдержадміністрації вручив стипендії кращим 40 студентам Сумщини. Серед них студент Шосткинського фахового коледжу імені І. Кожедуба СумДУ Владислав Даниленко та студент Шосткинського фахового медичного коледжу Антон Ігнатенко.

Дмитро Живицький також наголосив, що студентська пора – найбезтурботніша і найпрекрасніша. Це час особистісного росту, змін, становлення. І разом з тим це пора закоханостей, пошуку себе й найцікавішого дозвілля.

«Цінуйте цей час, адже з часом ви про нього згадуватимете з ностальгією й радістю», – наголосив голова облдержадміністрації.

Також привітала студентів заступник голови облдержадміністрації Олена БОЙКО та директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА.

Студенти ж, у свою чергу, подякували керівництву облдержадміністрації за увагу до молоді й пообіцяли навчатися та працювати на благо Сумщини.

За матеріалами Сумської ОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору