Двоє шосткинців – у збірній України, яка виступить на відбірковому турнірі на Олімпіаду-2024
Поділитися в
Копіювати посилання
Національна збірна з хокею на траві готується до відбіркового турніру на Олімпійські ігри, які відбудуться в Парижі влітку 2024 р.
У м. Мангейм (Німеччина) проходить тренувальний збір нашої команди. В ньому беруть участь і шосткинці Дмитро Луппа та Ростислав Яковенко, повідомляється на сторінці спільноти «Хокей на траві-Шостка» у Фейсбуці.
Відбірковий турнір на Олімпіаду прийматиме іспанська Валенсія на початку наступного року.
Україна потрапила в досить складну підгрупу, де будуть сперечатися провідні команди світу Бельгія та Іспанія, а також не слабкі збірні Японії, Австрії, Південної Кореї, Ірландії та Єгипту.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: