Сервис Центр

Двоє шосткинських школярів будуть отримувати президентську стипендію

Знай наших!, Освіта 10:48, 19.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляє Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України трьом слухачам Сумського територіального відділення МАН призначено стипендії Президента України. З них двоє шосткинці.

Це Дмитро Єрьоменко – учень 11 класу Шосткинського ліцею.  Дмитро виборов ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2020 році у секції журналістики з темою «Фейк як інструмент маніпуляції масовою свідомістю в інформаційній війні».

Президентську стипендію також буде отримувати Данило Голосний – учень 11 класу школи №1. Хлопець є вихованцем гуртків Шосткинської міської МАН учнівської молоді та Шосткинської міської станції юних техніків. Данило зайняв ІІ місце у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2020 році у відділенні технічних наук секції науково-технічної творчості та винахідництва з темою «Конструювання та виготовлення роботизованого лотка для домашніх улюбленців».

На фото Данило Голосний

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору