Двом громадам Шосткинського району додали на дороги: кому й скільки
Поділитися в
Копіювати посилання
Про передачу субвенцій на місця повідомила Сумська ОВА: «Субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автодоріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» (видатки розвитку) на суму 14,95 млн грн для передачі місцевим бюджетам області, у тому числі бюджету Буринської міської тергромади – 14 256 300 грн та бюджету Березівської сільської тергромади – 693 700 грн.
Субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автодоріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з держбюджету, що утворився на початок бюджетного періоду» (видатки розвитку) на суму 10 391 519,15 грн для передачі місцевим бюджетам області, у тому числі бюджету Свеської селищної тергромади – 5 млн грн, бюджету Буринської міської тергромади – 391 519,15 грн та бюджету Тростянецької міської тергромади – 5 млн грн».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: