Дві мешканки Шосткинської громади отримали Почесне звання «Мати-героїня» + Відео
Нагорода 14:06, 13.03.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 13 березня, міський голова Микола Нога вручив державні нагороди.
Президент України Володимир Зеленський присвоїв мешканкам нашої громади Світлані Карпенко та Оксані Венгрин Почесне звання «Мати-героїня».
Нагадаємо, що Почесне звання «Мати-героїня» — державна нагорода України, якою відзначають жінок, які виховали п’ятьох і більше дітей.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: