Дерматолог
Авто Світ

Два вихованці Шосткинської станції юних техніків отримуватимуть стипендію голови обласної адміністрації

 Поділитися

Поділитися в

Обдаровані гуртківці Шосткинської станції юних техніків Данило Дяченко та Єрмак Роговий – неодноразові переможців конкурсів та змагань різних рівнів.

Саме їм призначено у 2023 році стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє Шосткинська станці юних техніків, вітаючи переможців.

Керівники гуртків, які виховують цих талановитих юних техніків – Олександр Кролевецький та Євген Небилиця.

Єрмак Роговий

Данило Дяченко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору