Два вихованці Шосткинської станції юних техніків отримуватимуть стипендію голови обласної адміністрації
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Обдаровані гуртківці Шосткинської станції юних техніків Данило Дяченко та Єрмак Роговий – неодноразові переможців конкурсів та змагань різних рівнів.
Саме їм призначено у 2023 році стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації.
Про це повідомляє Шосткинська станці юних техніків, вітаючи переможців.
Керівники гуртків, які виховують цих талановитих юних техніків – Олександр Кролевецький та Євген Небилиця.

Єрмак Роговий

Данило Дяченко
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: