Два вчителя Шосткинської громади успішно пройшли сертифікацію педагогічних працівників

Освіта 17:54, 27.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Три роки поспіль триває пілотний проєкт «Сертифікація», в рамках якого відбувається оцінювання професійних компетентностей учителів. Метою сертифікації є виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

 – Нині завершено ІІІ етап сертифікації 2021 року. Успішно пройшли сертифікацію 1025 педагогів, із них – 36 учителів початкових класів Сумщини. Шосткинська громада може пишатися двома сертифікованими вчителями! – повідомляє Управління Державної служби якості освіти у Сумській області. – Всі вони проявили високий рівень педагогічної майстерності, комунікабельність, володіють методиками компетентнісного навчання і новітніми технологіями. Бажаємо Вам міцного здоров’я і нових творчих здобутків.

На Шосткинщині успішно пройшли три етапи сертифікації у 2021 році учителька початкових класів Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Ольга Бондаренок та учителька Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня Наталія Чернишова.
 Під час зустрічі з командою управління Державної служби якості освіти у Сумській області вчителі запевнили, що після успішного проходження сертифікації не зупинятимуться на досягнутому, оскільки тепер мають ще більше ідей та планів для подальшого саморозвитку. Та разом із цим головний пріоритет роботи залишається незмінним – надання якісної освіти учням та допомога кожній дитині розкрити свій потенціал.
 Педагоги, які успішно пройшли сертифікацію, отримають 20% надбавку до заробітної плати. Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової/позачергової атестації педагогічним працівником, а також є підставою для надання йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору