ДТП на колишній вул. Марата: водій на «Chevrolet» вночі дрифтував, а потім зніс лавочку біля під’їзду
ДТП 09:00, 19.12.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 19 грудня, сталася дорожньо-транспортна пригода.
Як розповідають місцеві мешканці, вночі на колишній вул. Марата (зараз вул. Героїв Шосткинщини) водій автомобілю «Chevrolet», знаходячись, скоріше за все, не в адекватному стані, дрифтував. Потім зніс лавочку біля одного із під’їздів будинку. Зупинив його лише пандус…
Водій втік з місця ДТП.
Зараз тут працюють співробітники поліції.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: