Другокласниця із Шостки – “бронзова” призерка Всеукраїнських змаганнях зі спортивно-бального танцю
Поділитися в
Копіювати посилання
Учениця 2-Б класу Шосткинської початкової школи “Паросток ” Анастасія Гребенюк посіла ІІІ місце на Всеукраїнських змаганнях зі спортивно-бального танцю «Сонячні стежки» (м. Київ), організаторами якого стали Міністерство освіти і науки України — Комітет з фізичного виховання та спорту та Ліга танцю України.
“Настю, твій виступ подарував глядачам справжнє свято світла та грації! Нехай цей успіх стане лише початком великого творчого шляху. Бажаємо завжди сяяти, наче сонечко, і ніколи не зупинятися на досягнутому. Подальших тобі успіхів та перемог!”, – вітають свою ученицю у “Паростку”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: