Сервис Центр

Обираючи питну воду, все більше українців віддають перевагу сервісам доставки

Споживач 23:06, 20.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

доставка воды

Ще 40 років тому людину, яка для пиття вживала бутильовану воду замість водопровідної, вважали, м’яко кажучи, дивакуватою. А вже зараз тренди змінилися: все більше українців обирають воду для пиття та приготування їжі за допомогою сервісів доставки. Погіршення екологічної ситуації та якості водопроводної води, бажання наслідувати здоровому способу життя – основні фактори такої тенденції. Не секрет, що вода в бутлях ємністю 19 літрів  – все частіше стає невід’ємною частиною побуту українців.

Шостка.INFO має у своєму розпорядженні дані дослідження «Ринок HOD: споживання питної води в м.Києві», проведеного компанією InMind для Асоціації «Бутильовані води України» у 2012 році. Так встановлено, що ринок доставки бутильованої води додому за рік виріс на 70%. Таким чином, цей ринок можна вважати рекордсменом за темпами зростання. За даними дослідження, послугою доставки води в 19-л бутлях додому користується 12% опитаних домогосподарств, тоді як в 2011 році тільки 7% киян замовляли воду з доставкою додому. Постійну тенденцію зростання із року в рік підтверджують й інші гравці ринку. Зокрема, у групі компаній IDS Borjomi Ukraine та її офіційному інтернет-магазині My Water, які обслуговують понад 200 тисяч клієнтів вже більше 20 років. Своєрідною фішкою магазину є доставка води з курортних регіонів України.

Переваги доставки бутильованої води від My Water

  • Система управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000
  • Природна структура води завдяки очищенню на новітніх фільтрах, які затримують частинки діаметром від 0,01 мікрона
  • Безпека пакувальних матеріалів. Бутель, пробка, етикетка відповідають міжнародним санітарно-гігієнічним стандартам.
  • Захист від підробок. Термоковпачок виконує функцію контролю першого відкриття.
  • Замовлення супутніх товарів – вода у пляшках, чай, кава, паперові вироби тощо
  • Оренда обладнання для споживання води

Воду можна замовити як за номером телефону гарячої лінії, так і безпосередньо на сайті. Але найшвидшим та найзручнішим процес замовлення безумовно є за допомогою мобільного додатку – не більше 30 секунд. До того ж можливість оплати карткою робить доставку води безконтактною, що дуже актуально у період карантинних обмежень. Достатньо залишити пусті бутлі кур’єру біля дверей. Доставка води здійснюється не тільки в робочі дні, а і в суботу (в деяких містах і у неділю) в зручні для вас інтервали часу.

Також корисно знати, що Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує вживати щодня не менше 30 мл води на 1 кг ваги, а при інтенсивних фізичних навантаженнях ця норма повинна збільшуватись до 50 мл на 1 кг ваги. Якість на кількість питної води – один з ключових факторів здоров’я людини!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору