Сервис Центр

Дома у  56-летнего жителя Шостки полиция обнаружила пистолет, взрыватель к снаряду и незарегистрированное охотничье ружье + Видео

Кримінал 12:02, 19.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Отдел коммуникации полиции в Сумской области сообщает, что во время профилактических мероприятий по выявлению лиц, которые незаконно хранят оружие, участковые офицеры полиции установили 56-летнего жителя Шостки. Мужчина признался, что у него есть пистолет. Но кроме пистолета в его доме полицейские нашли и другое запрещенное для хранения оружие.

По словам мужчины, все это он приобрел у незнакомцев, а хранил «из любопытства».

По данному факту в полиции открыли уголовное производство по признакам ч. 1 ст. 263 Уголовного кодекса Украины «Незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами». Санкция статьи предусматривает от 3 до 7 лет лишения свободы.

Кроме того, был составлен административный протокол по ст. 190 Кодекса Украины об административных правонарушениях «Нарушение гражданами порядка приобретения, хранения, передачи другим лицам или продажи огнестрельного, холодного или пневматического оружия». За этот вид правонарушения мужчине грозит штраф от 7 до 10 не облагаемых налогом минимумов доходов граждан с конфискацией оружия или без таковой.

На Сумщині поліція відкрила кримінальне провадження за незаконне зберігання зброї

На Сумщині поліція відкрила кримінальне провадження за незаконне зберігання зброїПістолет, підривач до снаряду та незареєстровану мисливську рушницю зберігав у своїй кімнаті 56-річний житель Шостки. Заборонені предмети поліцейські вилучили та відкрили кримінальне провадження. Під час профілактичних заходів по виявленню осіб, які незаконно зберігають зброю, дільничні офіцери поліції встановили 56-річного жителя райцентру. Чоловік зізнався, що має пістолет. Та виявилось, що окрім пістолета в його будинку поліцейські знайшли і іншу заборонену для зберігання зброю.За словами чоловіка, все це він придбав у незнайомців, а зберігав «з цікавості». Наразі за даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.Крім того, на чоловіка було складено адміністративний протокол за ознаками ст. 190 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї». За цей вид правопорушення чоловіку загрожує штраф від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої.Відділ комунікації поліції Сумської області

Опубліковано Поліція Сумської області Середа, 19 лютого 2020 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору