Добровольчим формуванням Сумщини передали техніку та засоби зв’язку
Поділитися в
Копіювати посилання
Партію обладнання для виконання бойових завдань ДФТГ Сумської області отримали кілька тижнів тому.
Про це повідомляє голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Чергове підсилення – Starlink, генератор, зарядна станція, монітори та інша техніка для стабільної роботи.
“Ці засоби допоможуть забезпечити надійний зв’язок, мобільність і додаткові можливості для захисту людей та критичної інфраструктури від ворожих атак”, – пише Олег Григоров.

Він висловив вдячність соціально відповідальному бізнесу нашої області, який системно долучається до підтримки захисників. І щиро дякую представникам ДФТГ, які відповідально, професійно та віддано виконують важливі завдання для безпеки громад і захисту Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: