На апаратній нараді повідомили, що до завершення голосування за громадські проекти залишилися лічені дні

Суспільство 12:41, 1.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомила сьогодні, 1 листопада, під час апаратної наради начальниця управління економіки Дар’я Гребенюк на цьому тижні підбиватимуть підсумки голосування за проекти, які подані для реалізації в межах бюджету участі.

Нагадаємо, усього було відібрано 8 проектів. Так, шосткинці пропонують  забезпечити освітлення пішохідних переходів вулиці Воронізька,  створити сайт та мобільні додатки для самостійного ознайомлення та вивчення історії Шостки,  створити Інклюзивний ХАБ “Прості важливі речі” та Library Hub-мультимедійний простір в с. Вороніж, організувати благоустрій території біля водойми в с.Ображіївка, встановити дитячий майданчик на пров. Шевченка.

Одразу два проекти передбачають організацію роздільного збору та сортування сміття. Бюджет одного з них 94 тис. грн., іншого – 250 тис. грн. Однак саме останній нині є лідером народного голосування. Він набрав 48 голосів. Автор проекту – молодіжна дорадча рада при міському голові.

Найменше жителів громади підтримали ідею благоустрою території біля водойми в с. Ображіївка. За цей проект віддали 9 голосів.

Загальний розмір бюджету участі Шосткинської громади на 2022 рік становить 1, 75 мільйони гривень.

Підтримати проекти можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору