До Всеукраїнського дня бібліотек у Шостці оголосили акцію “Привітай свою бібліотеку”
Культура 17:03, 12.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
До Всеукраїнського дня бібліотек Центральна_міська_бібліотека_для_дітей_м_Шостки оголосила акцію «Привітай свою бібліотеку».
Читачів запрошують записувати та надсилати свої відеопривітання в месенджер на сторінку бібліотеки в Фейсбуці.
– Чекаємо ваші привітання та віримо в нашу Перемогу! Все буде Україна! – зазначають у бібліотеці для дітей.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: