До уваги споживачів Сумщини: у продаж можуть надійти небезпечні для здоров’я ланч-бокси

 Поділитися

Поділитися в

 Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформуєпро надходження  інформаційного повідомлення системи (RASFF) про несанкціоноване використання сировини злакових культур при виготовленні пластикових ланч-боксів, що експортувались з Китаю (виробник Xiamen Keystar Trading Co. LTD) через Польщу (імпортер: Asgard Spὀlka z ograniczona odpowiedzialnościa, Baranowo) до України (отримувач: ТОВ «Дарума Україна», вул. Левандовська, 3 В, м. Київ, 01010).

 Повідомляється, що відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

 У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу просять негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за тел. (0542)77 90 43.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору