До уваги споживачів Сумщини: у продаж може надійти м’який сир з Туреччини з небезпечною добавкою

 Поділитися

Поділитися в

 Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що  до Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи (RASFF) від 2 серпня поточного року про виявлення несанкціонованої речовини добавки-стабілізатора в м’якому сирі з Туреччини. Продукт експортувався з Польщі (виробник: BEL POLSKA Sp. z.o.o., Poland) до України (отримувач: ТОВ «Укрлогістика», вул. В’ячеслава Чорновола 46А, м. Вишневе, Київська область, 08133).

Держпродспоживслужба нагадує, що, відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

 У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просять негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за т. (0542)77 90 43.

Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору