До уваги іноземців Шосткинщини: відтепер, щоб набути громадянство України, треба отримати сертифікат про володіння державною мовою

Закон, Офіційно 11:00, 10.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

У липні почали діяти норми законодавства, які встановлюють володіння державною мовою, як обов’язкову умову для набуття громадянства України.

Як зазначає начальник Шосткинського міського відділу Управління Державної міграційної служби України в Сумській області Олег Назаренко, на території обслуговування Шосткинського міського відділу в поточному році з питань оформлення громадянства України звернулося 12 осіб.

Відтепер особи, які звертатимуться до Міграційної служби із заявою про прийняття до громадянства України, крім інших документів, мають також подати сертифікат про володіння державною мовою.

Рівень володіння державною мовою, необхідний для набуття громадянства України, визначає Національна комісія зі стандартів державної мови. Вона організовує та проводить іспит, після успішного складання якого і видають сертифікат про володіння державною мовою.

Поради та рекомендації щодо підготовки до іспиту з державної мови для набуття громадянства України можна переглянути на офіційній Facebook-сторінці Національної комісії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору