До уваги бюджетних установ!

 Поділитися

Поділитися в

 Бюджетні організації, що не встигли обрати електропостачальника і у яких завершується термін постачання електричної енергії від постачальника “останньої надії”, продовжуватимуть отримувати електроенергію без перебоїв. Про це повідомляють на офіційному вебсайті Кабінету Міністрів України.

Для цього за ініціативи Міністерства енергетики Кабмін розширив перелік товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України. Проект відповідних змін затверджено 31 березня 2021 року під час засідання Уряду.

Документ надає право бюджетним організаціям, без проведення тендерних процедур із закупівлі електроенергії, укладати договори на постачання електроенергії з постачальником універсальних послуг за ціною, що не перевищує ціну універсальної послуги для малих непобутових споживачів (з урахуванням послуг з передачі та розподілу) на відповідній території. Діють зміни протягом 60 календарних днів з моменту оприлюднення постанови. Постачальник універсальних послуг у Сумській області – ТОВ “ЕНЕРА СУМИ”.

Нагадаємо, згідно з Законом “Про ринок електричної енергії” до 31 грудня 2020 року універсальні послуги отримували побутові, малі непобутові споживачі, бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності, а також інші споживачі, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. З 1 січня 2021-го їх надають тільки населенню та малим непобутовим споживачам. 

Споживачі, які втратили право на отримання універсальної послуги, повинні були обрати електропостачальника за вільними цінами і укласти з ним договір про постачання електричної енергії споживачу. Вони мали це зробити до 31 грудня 2020 року.

Якщо споживачі завчасно не визначилися із електропостачальником за вільними цінами, постачання електричної енергії на їх об’єкти здійснюється на підставі договірних відносин з постачальником “останньої надії” протягом періоду, що не перевищує 90 днів від дати припинення строкового права на універсальну послугу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору