До оновленого переліку громад, що в районах бойових дій та оточенні внесено 15 громад Сумщини, з них 5 – у Шосткинському районі

Війна, Офіційно 12:46, 19.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сумська обласна військова адміністрація інформує, що оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні.

Наразі до нього внесені 15 громад Сумщини.

Це Конотопський район: Новослобідська громада, Путивльська громада.

Охтирський район: Великописарівська громада, Охтирська громада, Тростянецька громада.

Сумський район: Білопільська громада, Ворожбянська громада, Краснопільська громада, Хотінська громада, Юнаківська громада.

Шосткинський район: Есманська громада, Зноб-Новгородська громада, Свеська громада, Середино-будська громада, Шалигінська громада.

Станом на 11.06.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 8 областей.

Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (51), Дніпропетровської (7), Луганської (37), Запорізької (51), Херсонської (49), Миколаївської (23), Сумської (15) областей. Загалом у переліку наразі 300 громад.

Переглянути актуальну інформацію щодо статусу громад можна за посиланням на цифровій мапі.

Оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати, затверджено наказом Мінреінтеграції. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

Усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з цих громад, отримають грошову допомогу від держави.

Повідомляється, що зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:

● території, що є тимчасово окупованими;

● території, що перебувають в оточенні (блокуванні);

● території, на яких тривають активні бойові дії.

Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, радять звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.

За матеріалами: https://minre.gov.ua/news/onovleno-aktualnyy-perelik-gromad-u-rayonah-boyovyh-diy-na-tot-ta-tyh-shcho-v-otochenni-4

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору