До Новорічних свят люди похилого віку та інваліди Воронізького будинку-інтернату отримали смаколики від благодійників
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Воронізький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів дякує усім небайдужим мешканцям громади, які не забувають про його підопічних.
– Дуже приємно, що в такий важкий час мешканці Шосткинської громади не забувають про наших людей поважного віку і привітали їх смаколиками напередодні Новорічних свят. Дуже дякуємо. Хай щастить вашій родині і скорішої нам всім перемоги! – зазначають у закладі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: