Дерматолог
Авто Світ

До Новорічних свят люди похилого віку та інваліди Воронізького будинку-інтернату отримали смаколики від благодійників

 Поділитися

Поділитися в

Воронізький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів дякує усім небайдужим мешканцям громади, які не забувають про його підопічних.

– Дуже приємно, що в такий важкий час мешканці Шосткинської громади не забувають про наших людей поважного віку і привітали їх смаколиками напередодні Новорічних свят. Дуже дякуємо. Хай щастить вашій родині і скорішої нам всім перемоги! – зазначають у закладі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору