Дерматолог
Авто Світ

До Міжнародного дня шашок у Шостці відбулися змагання серед шкіл громади

Дозвілля, Спорт 16:40, 25.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 24 вересня, у приміщенні загальноосвітньоі школи №5 відбулися змагання шкіл Шосткинської територіальної громади з шашок-64 “Диво-шашки”. Турнір присвятили Міжнародному дню шашок.

Як повідомляє Шосткинський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, у турнірі змагалися команди у складі двох хлопчиків та однієї дівчинки. Вік учасників – до 14 років. Дівчата могли грати замість хлопчиків.

За підсумком змагань, переможцем стала команда школи №5. ІІ місце посіла школа №1; ІІІ – школа №9.

У особистих змаганнях:

  • 1 дошка: 1 місце Антонян Кирило (школа 5) , 2 місце – Капков Роман (школа 1), 3 місце – Радченко Софія – (школа 1).
  • 2 дошка: 1 місце – Приходько Марія (школа 7), 2 місце – Денисенко Тимофій (школа 5), 3 місце – Петач Назар (школа 1).
  • 3 дошка (дівчата): 1 місце – Ласа Яна (школа 10), 2 місце – Бежевець Ксенія (ліцей), 3 місце – Черкай Діана (школа 9).

Усі переможці та призери були нагороджені призами, медалями та грамотами від міського голови Миколи Ноги, а команда-переможець – перехідним кубком. Крім того заохочувальні призи отримали наймолодші, 6-річні, Матвій Капков (школа 1) та Валерія Спановська (школа 9).

Шосткинська міська федерація шашок щиро дякує всім причетним за допомогу в організації та проведенні змагань, а особливо ЗСУ, завдяки яким діти отримали можливість займатися улюбленими видами спорту.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору