Дерматолог
Авто Світ

До кінця року екстрена медична допомога Сумщини отримає більше 30 млн грн

Медицина, Фінанси 16:45, 2.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

До кінця 2025 року Сумська область отримає додатково 31,1 млн грн. Це стало можливим завдяки спільній роботі Сумської ОВА з МОЗ та НСЗУ, які погодили збільшення коефіцієнта фінансування служби «екстренки», повідомляє в Телеграм голова ОВА Олег Григоров. 

Він зазначає, що кошти підуть на найважливіше:

  • стабільну роботу бригад;
  • забезпечення медикаментами та пальним;
  • підтримку наших медиків, які щодня працюють у надскладних умовах прифронтових громад.

“Це рішення критично важливе для прикордонної Сумщини – адже мова йде про систему, яка щодня рятує життя наших людей”, – наголосив Григоров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору