До кінця року екстрена медична допомога Сумщини отримає більше 30 млн грн
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
До кінця 2025 року Сумська область отримає додатково 31,1 млн грн. Це стало можливим завдяки спільній роботі Сумської ОВА з МОЗ та НСЗУ, які погодили збільшення коефіцієнта фінансування служби «екстренки», повідомляє в Телеграм голова ОВА Олег Григоров.
Він зазначає, що кошти підуть на найважливіше:
- стабільну роботу бригад;
- забезпечення медикаментами та пальним;
- підтримку наших медиків, які щодня працюють у надскладних умовах прифронтових громад.
“Це рішення критично важливе для прикордонної Сумщини – адже мова йде про систему, яка щодня рятує життя наших людей”, – наголосив Григоров.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: