До Дня Збройних Сил України у Шосткинській громаді пройшов турнір з волейболу + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні Дня Збройних Сил України у Шостці пройшов Чемпіонат з волейболу серед юнаків та дівчат. Як розповів Віктор Ждаміров, начальник відділу охорони здоров’я та спорту, участь у змаганнях взяли 8 команд – 5 жіночих та 3 чоловічих.
“Дуже багато дітей навчаються в школі у змішаній формі і саме спорт їм дає наснагу, бажання як навчатися, так і фізично розвиватися”, – говорить Віктор Ждаміров.
Привітала учасників змагань та побажала їм успіхів директорка КДЮСШ “Барса” Алла Дейкало.
Кожен з учасників був рішуче налаштований на перемогу. Ігри видалися видовищними та водночас у залі панувала дружня атмосфера.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: