До Дня Захисників та Захисниць школа №4 у Шостці провела кілька акцій на підтримку ЗСУ
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
До Дня Захисників і Захисниць України у Шосткинській школі №4 пройшли акції на підтримку ЗСУ.
У рамках акції “Допоможемо ЗСУ” збирали кошти, які передали ГО “Валькірії Шостки”.
Під час заходу “Привітай воїна” діти виготовляли обереги для захисників та малювали малюнки.
Долучилися і до загальноміської волонтерської акції “Жменька каштанів”: збирали каштани та передали у волонтерський центр “Шостка-Добро”.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: