До Дня Української Державності у Арт-центрі відкрилась виставка народного художника Віктора Ковтуна + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У Арт-центрі відкрилася виставка народного художника України Віктора Ковтуна.
Тут представлені роботи, які присвячені нашим захисникам. «Ці Герої – вони поруч, їх треба відображати», – сказав художник.
Міський голова Микола Нога подякував всім воїнам Шосткинської громади, які знаходяться на фронті. Він відзначив патріотизм шосткинців, їх відданість своїй країні, своєму народу.
Також очільник громади подякував Віктору Ковтуну за те, що в своїх роботах відображає історію нескореної України, її Героїв.
Цікаво, що шосткинському Арт-центру народний художник України передав понад 250 картин.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: