До Дня партизанської слави на Шосткинщині вшанували пам’ять полеглих + Фото

Історія, Пам'ять 12:30, 27.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

 23 вересня відбувся мітинг-реквієм на братських могилах поблизу села Остроушки. Традиційно участь у заході беруть представники влади, ветерани та просто небайдужі земляки. Всіх їх збирає пам’ять про скорботні сторінки історії краю, жертв Другої світової війни. Тут було розстріляно  та закатовано тисячі невинних людей, солдатів, партизанів, полонених, євреїв, циган.

 Помічник народного депутата України Андрія Деркача, голова сумської обласної організації ПП «НАШ КРАЙ», депутат облради Валентин Добров висловив глибоку шану всім тим, хто пройшов війну, боровся проти німецько-фашистських загарбників. Він підкреслив, що ця трагічна сторінка з історії повинна бути викарбувана у пам’яті кожного українця. Також депутат передав слова вітання з Днем партизанської слави від Андрія Деркача:

«Партизанський рух – це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі».

Голова Шосткинської громади Микола Нога звернувся до присутніх та подякував за те, що шанують та бережуть пам’ять про полеглих земляків.

«Ця земля полита кров’ю. У 1941 році, коли фашисти наступали, по всіх берегах Десни була 293-я дивізія. Багато людей загинуло. У 1942, коли українці пішли в партизанські загони, чинили супротив фашизму, багато з них було закатовано. Зокрема, усі жителі села Білоусівка. Але українці не здавалися, не здаються і не здадуться!»

Джерело: nedelya.info

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору