До Дня пам’яті загиблих захисників і захисниць у Шосткинській дитячій бібліотеці відбулась патріотична бесіда-вшанування
Поділитися в
Копіювати посилання
29 серпня 2014 року відбувся один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом. Трагічні події розгорталися на полях соняшників, які вже дозрівали наприкінці серпня.
До Дня пам’яті Центральна міська бібліотека для дітей м. Шостка підготувала патріотичну бесіду-вшанування “Україна – країна нескорених”.
«В цей день ми схиляємо голови і вшановуємо пам’ять тих, хто віддав найцінніше – своє життя за нашу свободу і незалежність. Вічна памʼять загиблим!»,- зазначили у книгозбірні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: