Дерматолог
Авто Світ

До Дня пам’яті загиблих захисників і захисниць у Шосткинській дитячій бібліотеці відбулась патріотична бесіда-вшанування

Суспільство 16:02, 28.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

29 серпня 2014 року відбувся один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом. Трагічні події розгорталися на полях соняшників, які вже дозрівали наприкінці серпня.

До Дня пам’яті Центральна міська бібліотека для дітей м. Шостка підготувала патріотичну бесіду-вшанування “Україна – країна нескорених”.

«В цей день ми схиляємо голови і вшановуємо пам’ять тих, хто віддав найцінніше – своє життя за нашу свободу і незалежність. Вічна памʼять загиблим!»,- зазначили у книгозбірні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору