До Дня міста у Шостці підвели підсумки літньої першості з дворового футболу та розпочали осінню першість міста
Поділитися в
Копіювати посилання
До Дня міста у Шостці підвели підсумки літньої першості з дворового футболу серед команд молодшого шкільного віку. Змагання проходили під гаслом: “Разом до перемоги!”, повідомляє міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
Переможцем літньої першості стала команда “Альянс”. На другому місці – команда “Мілан”, на третьому – “Барселона”.
Результати ігор: “Реал” – “Арсенал” 3:0, “Шахтар” – “Барселона” 0:4, “Мілан” – “Альянс” 5:2, “Реал” – “Шахтар” 5:3, “Арсенал “-“Альянс” 2:5, “Мілан ” – “Барселона” 5:0.
Також у День Шостки стартувала осіння першість міста з дворового футболу.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: