До Дня міста у Шосткинському краєзнавчому музеї відкрилась виставка відомого фотохудожника + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 2 вересня, у краєзнавчому музею відкрилася виставка відомого фотохудожника з Одеси, члена Національної спілки фотохудожників України Бориса Бухмана.
На виставці, що має назву «Шляхами до Перемоги», представлені роботи, які присвячені воєнній тематиці.
«Наш обов’язок – підтримувати таких митців, які роблять унікальні кадри, в яких відображається складне життя нашого народу», – сказав директор краєзнавчого музею Ігор Сірий.
Нещодавно ця виставка була представлена у Вінниці, тепер фотороботи Бориса Бухмана – у Шостці. Виставка буде працювати в нашому місті до середини вересня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: