До Дня медика Шосткинська лікарня отримала нове обладнання
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
13 червня поточного року Президент України Володимир Зеленський підписав наказ про святкування Дня медичного працівника 27 липня замість 18 червня. Тож з цього року професійне свято медиків перенесено і святкується сьогодні.
Як повідомляють у Шосткинській центральній районній лікарні, до свята вже надходять вітання та подарунки. Зокрема, ЦРЛ отримала і нове обладнання: операційний стіл у лор-відділенні, сучасну операційну лампу в пологовому відділенні.
– Дякуємо міській владі та депутатському корпусу за подарунки до Дня медичного працівника! – зазначають у ЦРЛ.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: