Для відбудови Сумщини розробили довідник, – голова Сумської ОВА

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

“Довідник з відбудови українських міст завершено. 

Дякую всім, хто долучився до цього процесу. Це рішення, що дозволить пришвидшити, уніфікувати та зробити зруйновані російськими снарядами міста ще квітучішими та сучаснішими, ніж вони були до війни.

Архітектори, дизайнери та урбаністи кілька місяців працювали над цим проєктом.
Зібрані найкращі рішення для того, щоб не просто відновити зруйноване, а й створити простір для можливостей, – зазначає голова ОВА.

В Довіднику представлені ідеї від використання матеріалів до планування кварталів з парками та скверами.

Сучасні типові види забудови, подвір’їв, площ та основні рекомендації їх оновлення. Наведені деталізовані моделі вулиць, з елементами їхнього наповнення, правила опорядження фасадів та основних елементів міста від тротуарів до окремих об’єктів благоустрою.
Всі матеріали довідника ретельно пропрацьовані і представлені детальними тривимірними моделями з точними параметрами та оптимальними матеріалами.
Довідник використовуватимуть люди, які беруть безпосередню участь у процесі відбудови наших міст та містечок. Архітектори, дизайнери, міські політики, держслужбовці у профільних департаментах та активні члени громад знайдуть у ньому багато корисного.

– Кінцева мета відновлення — не просто зробити наші міста та містечка готовими до майбутніх викликів, а подарувати українцям нові можливості для щасливого мирного життя.
Довідник з відбудови міст : Більше про проєкт на сайті”, – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору