Сервис Центр

Для Шосткинської ЦРЛ держава планує придбати ангіограф – апарат, призначений для лікування інфарктів та інсультів

Здоров'я, Медицина 13:48, 13.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомила під час брифінгу заступник начальника охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина ХОМЕТА, зважаючи на те, що на території обласного центру уже є кілька таких апаратів, а Сумщина досить протяжна за своєю територією з півночі на південь, були надані пропозиції щодо встановлення ангіографа, який МОЗ планує придбати за державні кошти, у Шосткинській ЦРЛ

«Міністерство охорони здоров’я повідомило, що в рамках «Програми розвитку опорних закладів охорони здоров’я» має намір закупити за кошти держбюджету ангіограф для Сумщини, – розповіла Галина Хомета. – При цьому пропонувалися кілька закладів для його встановлення. Жодних обіцянок про те, що він обов’язково має бути в обласному центрі, ніхто не давав, жодних листів із МОЗ ми не отримували. Ми вважаємо, що буде доцільно встановити це обладнання у Шостці – одному із найбільших міст півночі області».

За її словами, це дасть можливість Шосткинській ЦРЛ укласти угоди з Національною службою здоров’я України за пріоритетним напрямом «лікування інфарктів». Також розглядалося питання про те, що територіальне розташування Шостки дозволить на базі лікарні також лікуватися і жителям сусідньої Чернігівської області.

«Ми лише надали пропозиції, але остаточне рішення за Міністерством охорони здоров’я», – наголосила Галина Хомета.

За інформацією сайту Сумської ОДА.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору