Для школярів Шосткинської громади розпочалися осінні канікули + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Відсьогодні у школярів розпочалися осінні канікули.
Як повідомила начальник управління освіти Наталія Сергейко, у навчальних закладах продовжують готуватися до зими.
На сьогоднішній день у Шосткинській громаді з теплом 23 заклади загальної середньої освіти (крім школи № 10), 13 закладів дошкільної освіти (крім дитсадків №№ 3 та 6), 8 закладів позашкільної освіти (крім Центру естетичного виховання «Зірка»).
За інформацією Наталії Сергейко, у п’яти школах, дитсадку та трьох закладах позашкілля встановлено 11 теплогенераторів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: