Для аграріїв Сумщини розроблять методички, аби запобігти руйнуванню доріг

 Поділитися

Поділитися в

Аграрії, які працюють на території Сумщини, також мають нести відповідальність за стан доріг області. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Тарас Савченко під час зустрічі із представниками агробізнесу та елеваторів Сумської області

За словами Тараса Савченка, такого масштабу будівництва та ремонту доріг в Сумській області, яке здійснюється в рамках програми «Велике будівництво» Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, не було за всі роки незалежності України. Тому спільне завдання учасників зустрічі – зберегти та не допустити руйнування оновлених доріг.

«Фінансування доріг здійснюється за кошти платників податків – наші з вами кошти. Будьте відповідальними не лише зі своєю власністю, а й з державним та комунальним майном. Бережімо разом дороги Сумщини», – сказав заступник облдержадміністрації.

Тарас Савченко також повідомив, що за результатами проведеної роботи будуть створені методичні рекомендації для попередження правопорушень під час перевезень вантажу великогабаритними та великоваговими транспортними засобами. Ці методички будуть поширені серед територіальних громад, сільгоспвиробників та перевізників.

Крім того,заступник облдержадміністрації порекомендував учасникам зустрічі налагодити комунікацію та посилити роз’яснювальну роботу серед перевізників та виробників сільськогосподарської продукції.

За інформацією Сумської ОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору