Дівоча команда Шостки – “срібний” призер Всеукраїнського турніру з гандболу на Одещині
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З 1 по 4 червня в м. Шабо Одеської області пройшов Всеукраїнський турнір з гандболу серед команд юнаків 11-12 та 15-16 років, дівчат 13-14 і 15-16 років.
Шостку представляла команда КДЮСШ “Барса” (тренери – Лариса Мирошниченко, Світлана Настюха).
Як повідомляє директор спортшколи “Барса” Алла Дейко, гандболістки «Барси» 15-16 років у наполегливій боротьбі посіли ІІ місце, перегравши спортсменок з Ужгорода, Одеси, Запоріжжя Хмельницька та смт. Шабо.
– Дуже цікаво проходили змагання, і в залі, і на вулиці на спортмайданчику. Кращим гравцем нашої команди признана Тетяна Шаблицька . Молодці дівчата, так тримати! – зазначає Алла Дейко.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: