Дівчата STEM з Шостки стали переможницями престижного Всеукраїнського конкурсу + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Навчально-виховний комплекс № 9 є офіційним філіалом Всеукраїнської спільноти «Дівчата STEM», що об’єднує дівчат і жінок з усієї країни, які захоплюються STEM – наукою, технологіями, інженерією, математикою.
«STEM – це потужний, сучасний, інноваційний напрям, який дуже знадобиться в житті учням. Ми досліджуємо, експериментуємо, генеруємо ідеї, працюємо у проєктах…», – говорить директор НВК № 9 Галина Бондар. Головна мета – підготувати дітей до сучасного життя.
Як розповіла вчитель біології Тетяна Репа, навчальний заклад взяв участь у конкурсі «Кращий технологічний проєкт». На конкурс було подано більше 50 робіт з різних куточків України. Шосткинський проєкт під назвою «Futurehealth» (його тематика: здорове харчування) здобув 1 місце.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: