Дерматолог
Авто Світ

Дівчата STEM з Шостки стали переможницями престижного Всеукраїнського конкурсу + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Навчально-виховний комплекс № 9 є офіційним філіалом Всеукраїнської спільноти «Дівчата STEM», що об’єднує дівчат і жінок з усієї країни, які захоплюються STEM – наукою, технологіями, інженерією, математикою.

«STEM – це потужний, сучасний, інноваційний напрям, який дуже знадобиться в житті учням. Ми досліджуємо, експериментуємо, генеруємо ідеї, працюємо у проєктах…», – говорить директор НВК № 9 Галина Бондар. Головна мета – підготувати дітей до сучасного життя.

Як розповіла вчитель біології Тетяна Репа, навчальний заклад взяв участь у конкурсі «Кращий технологічний проєкт». На конкурс було подано більше 50 робіт з різних куточків України. Шосткинський проєкт під назвою «Futurehealth» (його тематика: здорове харчування) здобув 1 місце.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору