Діти з Шосткинського району відправилися на оздоровлення на захід України
Поділитися в
Копіювати посилання
За сприяння Мінреінтеграції спільно з військовими адміністраціями Сумської й Івано-Франківської областей було здійснено відправлення дітей із Конотопського та Шосткинського районів Сумської області на санаторно-курортне лікування на Івано-Франківщину.
Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук зустрілася з дітьми у Києві перед відправленням потяга. В закладі, куди прямують, вони пройдуть лікування та реабілітацію з використанням природних лікувальних ресурсів.
Крім того, діти матимуть змогу продовжити своє навчання в загальноосвітній школі І-III ступенів безпосередньо на території санаторію, інформують в Мінінтерграції.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: