Держслужбовців реорганізованих райдержадміністрацій братимуть на роботу без конкурсу

Влада, Реформи 14:57, 4.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це та не тільки під час брифінгу щодо подальшої реалізації процесів децентралізації на Сумщині повідомила начальник юридичного відділу апарату Сумської облдержадміністрації Світлана Калайдова.

Вона нагадала, що 16 грудня 2020 року уряд прийняв рішення про реорганізацію райдержадміністрацій. Так як ці органи місцевої влади реорганізовуються, а не ліквідовуються, то права їх працівників, які перебувають у декретній відпустці, або проходять службу за контрактом чи мобілізовані, зберігаються.

Крім цього законом передбачено, що у процесі реорганізації райдержадміністрацій держслужбовці можуть переходити на службу до органів місцевого самоврядування без конкурсу.

«Це дає змогу наповнити кваліфікованими кадрами органи місцевого самоврядування, сільські, селищні, міські ради отримують працівників з досвідом. А самі працівники райдержадміністрацій можуть перейти до органів місцевого самоврядування без зайвого стресу і виконувати ту ж функцію в громадах. Але брати працівника райдержадміністрації на роботу не є обов’язком ОТГ», – розповіла Світлана Калайдова.

Також начальник юридичного відділу на брифінгу повідомила, що новоутворені райдержадміністрації формуватимуть структурні підрозділи, орієнтуючись на власні потреби. Рекомендаційний перелік структурних підрозділів щодо здійснення виконавчої влади адміністраціям уже наданий.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору