Сервис Центр

Держпродспоживслужба в Рівненській області спростувала інформацію щодо вмісту рослинних жирів у маслі, яке виготовляє Новгород-Сіверський сирзавод

Споживач 09:26, 19.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Раніше ми повідомляли, що ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області в рамках проекту «Чесний Продукт» відібрало зразки масла різних виробників в торгових мережах області для лабораторних досліджень на виявлення вмісту немолочних жирів. За результатами цих досліджень у 6-ти зразках виявили рослинні жири.

Учора, 18 лютого, на офіційному сайті ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області оприлюднили результати арбітражних лабораторних досліджень в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) та Державному підприємстві «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів (м. Київ). Ці дослідження проводили на підставі оскарження перших результатів виробниками молочної продукції.

При повторному дослідженні у маслі 3-х виробників рослинні жири не виявили. Серед них і масло «Селянське», масова частка жиру 73,0%, яке виготовляє виробник ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод». Також якісним визнали масло виробників ПП «Білоцерківська агропромислова група» та ТзОВ фірма «Люстдорф» (Вінницька область).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору