Державна екологічна інспекція у Сумській області тимчасово призупиняє прийом громадян
Суспільство 16:20, 10.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У зв’язку з переїздом Державної екологічної інспекції у Сумській області до іншого приміщення, тимчасово будуть недоступні телефонний зв’язок (у тому числі Гаряча лінія) та прийом громадян. Про це попереджає установа на своїй Фейсбук-сторінці.
“З усіх питань пропонуємо поки що звертатись на електронну пошту Інспекції sumy@dei.gov.ua. Про нове місцезнаходження та відновлення зв’язку повідомимо згодом. Сподіваємось на розуміння”, – ідеться у повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: