Депутати від партії «Слуга Народу» обговорили з керівництвом дитячої лікарні питання ремонту лікувального закладу

Влада, Медицина 20:05, 23.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 23 лютого, депутати міської ради від партії «Слуга Народу» Оксана Шаповал, Ірина Кондратьєва, Олександр Шаповал відвідали дитячу лікарню.

На зустрічі з в. о. головного лікаря Віктором Садовничим були обговорені питання ремонту лікувального закладу. Нагадаємо, на минулому сесійному засіданні Олександр Шаповал запропонував виділити 1,1 млн. грн. на ремонтні роботи у дитячій лікарні. Його пропозиція була підтримана колегами-депутатами. Кошти міського бюджету будуть спрямовані на ремонт даху стаціонару, реанімаційного відділення.

За словами Віктора Садовничого, ремонт покрівлі – це одна з першочергових потреб. Необхідно визначитись, як ремонтувати покрівлю, щоб вона була довговічною. У дитячій лікарні пропонують зробити скатний дах. Олександр Шаповал запропонував розглянути використання сучасної технології мембранної покрівлі.

Ще одне важливе питання – відповідальність підрядних організацій за якість ремонтних робіт. «На жаль, маємо у Шосткинській громаді поганий досвід, коли несумлінні підрядники освоювали бюджетні кошти і неякісно виконували роботи. Тому необхідно забезпечити суворий контроль за  підрядними організаціями. Якщо підрядник не впорався, нехай несе відповідальність і обов’язково усуває усі недоробки за власний рахунок. З такими підрядними організаціями в подальшому співпрацювати ні в якому разі не потрібно, бо навіщо ж викидати на вітер бюджетні гроші, тобто гроші платників податків», – зазначив Олександр Шаповал.

Народні обранці обговорили з керівництвом дитячої лікарні проблему резервного енергозабезпечення, питання ремонту поліклініки та ін.

Також вони оглянули відремонтований фізіотерапевтичний кабінет. Нагадаємо, у минулому році депутати міської ради від партії «Слуга Народу» Олександр Івченко, Ірина Кондратьєва, Тетяна Тупикова, Наталія Хукаленко, Оксана Шаповал, Олександр Шаповал спрямували депутатські кошти на ремонт приміщення фізіотерапевтичного кабінету та придбання нового обладнання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору