Депутати від «НАШОГО КРАЮ» ініціювали запит щодо недопущення закриття відділення «ПриватБанку» в Ямполі

Суспільство 17:46, 26.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Ямполі можуть закрити відділення «ПриватБанку», яке обслуговує мешканців кількох громад. Задля продовження функціонування цього відділення та надання ним необхідних для населення послуг депутат Сумської обласної ради Валентин Добров від партії «НАШ КРАЙ» звертається із депутатським запитом до голови Сумської обласної державної адміністрації та в.о. директора Сумської філії АТ КБ «ПриватБанк».

«Під час виконання депутатських повноважень, де мене надійшло звернення депутатів Ямпільської селищної ради щодо недопущення закриття Ямпільського відділення АТ КБ «Приватбанк». Через географічне розташування, відділення АТ КБ «ПРИВАТБАНК» в смт Ямпіль обслуговує не тільки жителів Ямпільської селищної територіальної громади, а і жителів Дружбівської міської територіальної громади та Свеської селищної територіальної громади. Користувачами відділення у смт Ямпіль та селах, що входять до складу громади, є переважно представники найменш соціально захищених верств населення і через це відділення вони отримують власні мізерні пенсії та соціальні виплати, сплачують рахунки за комунальні послуги», — зазначив Добров.

Сьогодні, 26 лютого, на черговій сесії облради Сумщини депутати підтримали депутатський запит члена фракції партії «НАШ КРАЙ» Валентина Доброва щодо недопущення закриття Ямпільського відділення АТ КБ «ПриватБанк».

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору