Депутати Шосткинської міської ради – за зниження тарифів. Навіть один із керівників Шосткинської ТЕЦ

Влада, Тарифи 14:35, 15.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Депутати Шосткинської міської ради підготували звернення Президенту України  Володимиру Зеленському Голові Верховної Ради України  Дмитру Разумкову, голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Валерію Тарасюку, Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю, повідомляють на сайті Шосткинської міської ради.

У зверненні депутати підтримують мешканців територіальної громади, які незадоволені підвищенням тарифів на комунальні послуги. Нагадаємо, з приводу цього у Шостці 10 січня відбувся мітинг.

 «Враховуючи вимоги мешканців громади, недопущення соціальної нестабільності на території  звертаємося до  Вас з проханням:

  • зупинити  зростання тарифів на природний газ, електричну енергію;
  • зупинити зростання тарифів на послугу з постачання теплової енергії для ТОВ «ШП «Харківенергоремонт», для якого встановлення тарифів на відповідні послуги здійснює НКРЕКП;
  • забезпечити встановлення тарифів на природний газ на  рівні вересня 2020 року;
  • скасувати рішення НКРЕКП, яким встановлено тарифи на транспортування природного газу;
  • залишити в дії тарифи на електричну енергію за обсягами споживання (за обсяг, спожитий до 100 кВт/год електроенергії на місяць, на рівні 0,9 грн./кВт; за обсяг, спожитий понад 100 кВт/год електроенергії на місяць, на рівні 1,68 грн./кВт;).

Сподіваємося на врахування думки громади», – йдеться у зверненні.

З 38 депутатів Шосткинської міської ради під зверенням підписалося 29 народних обранців: М. Трофимець, В. Калиновський, В. Кушнірьов, А. Ковальова, В. Белясник, І. Нікітіна, А. Пилипейко, Є. Червонний, В. Гузей, Н. Шкут, В.Ляшок, М. Ліфиренко, Д. Лощаков, О. Ткаченко, В. Ждаміров, Я. Корх, С. Суптельна, М. Матюшенко, Л. Колодко, А. Каплієва, Г. Амельченко, Т. Тупікова, І. Кондратьєва, Н. Хукаленко, О. Шаповал, С. Романько, С. Назаренко, В. Василенко, О. Івченко.

Що цікаво, останній – Олександр Івченко, у числі кінцевих бенефеціарних власників ТОВ «ШП «Харківенергоремонт». Зупинити зростання тарифів на послугу з постачання теплової енергії для цього підприємств одна з вимог звернення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору