Депутати міської ради обговорили проблему МАФів, ситуацію з COVID-19 та підтримали дострокове розірвання договору оренди з ШП «ХаЕР» + Відео
Влада 14:08, 27.03.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 26 березня, відбулося перше пленарне засідання чергової сесії Шосткинської міської ради.
Депутати намагалися обговорювати питання порядку денного швидко, але швидко не вийшло. Сесійне засідання тривало три години. Були розглянуті фінансові питання, земельних відносин, комунальної власності та ін. В роботі сесії взяли участь 33 народних обранця.
В ході першого пленарного засідання було розглянуто 31 питання. Наступне засідання відбудеться за півтора-два тижня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: