Депутата обласної ради відзначено найвищою нагородою Шостки
Поділитися в
Копіювати посилання
Депутат Сумської обласної ради Олексій Романько удостоєний Почесної відзнаки виконавчого комітету міської ради – вищої нагороди Шостки.
Він відзначений за вагомий особистий внесок у розвиток Шосткинської громади, наближення перемоги України над російським агресором, відданість своїй справі, високий професіоналізм.
Сьогодні, 3 вересня, відзнаку вручив міський голова Микола Нога. «Дякую за оцінку моєї роботи! Запорука успіху й досягнень – це наша спільна діяльність: обласної, місцевої влади і усієї громади!», – зазначив Олексій Романько.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: