Декламаторка із Шостки нагороджена Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв і талантів у Болгарії
Поділитися в
Копіювати посилання
З 13 по 20 червня у місті Кітен (Болгарія) проходив Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв і талантів “Мій зірковий час”. У ньому взяла участь і талановита декламаторка з Шостки Серафима Бондарець, яка виступала як представниця НСТЕМ «СпецСмєх» Шосткинського фахового коледжу ім.. І.М.Кожедуба. Вона представила твір Андрея Дементьева «Баллада о матери».
Нещодавно Серафима отримала нагороду – Гран-прі конкурсу та величезного іграшкового ведмедя у подарунок!
– Отримавши цю нагороду, я отримала не тільки чергове визнання, а й поринула у яскраве дитинство з величезним ведмедиком, який стане тепер моїм талісманом. Ця іграшка супер-сюрприз, який підняв настрій надовго. Безмежно дякуємо вельмишановним членам журі за високу оцінку мого таланту, а організаторам фестивалю Оксані Черкез та Олені Євсеєнко за подаровані яскраві емоціїї та віру в себе! – повідомляє переможниця фестивалю.
Подякою відзначений і керівник НСТЕМ «СпецСмєх» Геннадій Філон.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: