Сервис Центр

На апаратній нараді повідомили, що декілька класів шести шкіл Шостки та дві групи медколеджу навчаються дистанційно

Здоров'я, Освіта 12:52, 22.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це сьогодні, 22 березня, під час апаратної наради повідомила  завідувачка Шосткинським міськрайонним відділом ГУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» Ірина Хаміцевич. Школярів та студентів перевели на дистанційне навчання у зв’язку зі зростанням захворюваності на ГРВІ (в т.ч. COVID-19).

«Зараз маємо у місті 200 активних осередків коронавірусу. У зв’язку з тим, що росте захворюваність на ГРВІ, на дистанційному навчанні вже знаходяться початкові класи школи №1; у школі-ліцей, школах №7 та №11 – класи середньої  та старшої ланки; і в школі №4 та №12 і в школі-ліцеї – по одному класу молодшої школи. У фаховому медичному коледжі дистанційно навчаються 2 групи», – розповіла Ірина Хаміцевич.

Керівникам закладів освіти задля запобігання розповсюдження захворювання та усунення ризиків для здоров’я дорослих та дітей навчально-виховний процес рекомендовано організувати з дотриманням санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій (в т.ч. COVID-19) відповідно до розпорядчих документів МОЗ та МОН.

Крім цього у навчальних закладах щоденно моніторять захворюваність – причини відсутності дітей, відсоток відсутніх тощо.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору