Дебютував двома перемогами: юний піаніст із Шостки вдало виступив на Міжнародних конкурсах
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учень 1 класу Шосткинської дитячої школи мистецтв Михайло Жирний двічі поспіль став лауреатом І ступеня. Юний піаніст здобув перемоги у Міжнародному музичному конкурсі “Різдвяна зірка”, м.Київ та у XI Міжнародному конкурсі “SUPER STAR”, м.Рівне. Приємною новиною на у Фейсбук поділивс директор школи мистецтв Юрій Лоза.
Викладач талановитого хлопця – Олени Мирошниченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: