Дебютна участь юної віолончелістки з Шостки у двох конкурсах принесла їй перемоги
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учениця Шосткинської ДШМ Анна Похтель успішно дебютувала на двох всеукраїнських конкурсах.
Участь у ІІ Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв “Непереможне мистецтво”, м.Київ принесла дівчині І премію.
Також Анна стала переможницею ІІ Двотурового конкурсу мистецтв “З любов’ю до Батьківщини”, м.Київ.
Про це повідомляє викладачка Анни Любов Скега.
Концертмейстер – Тетяна Тарасенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: